top of page

Pracownia zajmuje się kompleksowym projektowaniem wielobranżowym w zakresie architektury, konstrukcji, a także branży sanitarnej, C.O. elektrycznej, wentylacji mechanicznej. Szeroka oferta pozwala nam skutecznie spełniać różnorodne oczekiwania klientów. Towarzyszymy Państwu przez cały proces projektowo- inwestycyjny, począwszy od pierwszego pomysłu, aż do ukończenia realizacji, zajmujemy się wszelkimi sprawami formalno-prawnymi.

 

Ambitny i doświadczony zespół wykonuje projekty budynków jednorodzinnych, rezydencjonalnych, biurowych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Pomagamy naszym klientom w procesie inwestycyjnym na etapie doradztwa, kontaktów z urzędami, obsługi geodezyjnej, geotechnicznej i prawnej, aż do stworzenia kompleksowego opracowania, pełnobranżowego projektu, zwieńczonego uzyskaniem pozwolenia na budowę. 


Współpraca z pracownią nie ogranicza się do projektu budynku. Na życzenie klienta udostępniamy dane kontaktowe do ekip wykonawczych i pełnimy nadzór autorski nad inwestycją oraz funkcję kierownika budowy, nadzorujemy prace budowlane, zbrojenia. Po zakończeniu budowy pomagamy w skompletowaniu wniosków potrzebnych do oddania budynku do użytkowania.

W przypadku projektów koncepcyjnych istnieje możliwość współpracy zdalnej, drogą mailową i telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz na stronie, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na każde pytanie.

BEATA2.jpg

GŁÓWNY PROJEKTANT

mgr inż. arch. BEATA WYDMAŃSKA

Architekt, absolwentka dwóch kierunków studiów architektonicznych: Architektury i Urbanistyki oraz Architektury Krajobrazu na  Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, zrzeszona w Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, uprawniona do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, członek Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, pracuje zawodowo od 2008 roku.

tel. 692 422 679

beata.wydmanska@gmail.com

REGINA.jpg

GŁÓWNY PROJEKTANT

mgr inż. REGINA ZDECHLIK

Inżynier konstrukcji, zrzeszona w Izbie Inżynierów Budownictwa RP, uprawniona do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz specjalności instalacji w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, także uprawniona do kierowania robotami budowlanymi. Pracuje zawodowo od 1978 roku. Ogromny zasób wiedzy poparty jest wieloletnim doświadczeniem projektowym i wykonawczym w branży budowlanej. 

tel. 696 786 658

regina.zdechlik@gmail.com

bottom of page